Kontakta oss

Våra kontor

Uppsala

Kungsängsvägen 29B, 753 23 Uppsala
Tel: 010-480 98 70 (Även växelnummer)
Fax: 018-490 32 43

Jönköping

Kompanigatan 1, 553 05 Jönköping
Tel: 036-16 06 06

Göteborg

Sofiero gatan 3A, 412 51 Göteborg
Tel: 010-480 98 70

Sollentuna

Sjöängsvägen 6, 192 72 Sollentuna
Tel: 070-480 98 70>

 

Jourtelefon
Tel:
070-229 42 15
(Gäller endast för sjukanmälan vardagar kl 06-08, samt kl 16-21, helger och röda dagar är jouren öppen kl 06-21) Behöver ni akut komma i kontakt med oss andra tider, kontakta någon i ledningen.

Alma Assistans AB integritetspolicy

Kontaktformulär

E-post: info@almaassistans.se
Kontakta oss genom att fylla i formuläret nedan.

    Uppsala

    Heléne Karlsson
    Regionchef Syd

    036-160 626

    helene.karlsson@almaassistans.se

    Anders Drugge
    Regionchef Mitt

    018-60 01 89

    anders.drugge@almaassistans.se

    Cecilia Jansson
    Administratör/Kundansvarig

    018-500 680

    cecilia.jansson@almaassistans.se

    Åsa Arkeklev
    Löneadministratör

    018-600 182

    asa.arkeklev@almaassistans.se

    Sophia Halén
    Administratör

    018-600 186

    sophia.halen@almaassistans.se

    Christina Schelén
    Kundansvarig

    018-600 183

    christina.schelen@almaassistans.se

    Anna Henriksson
    Kundansvarig

    018-600 184

    anna.henriksson@almaassistans.se

    Kristina Källström
    Kundansvarig

    018-600 181

    kristina.kallstrom@almaassistans.se

    Elin Salemark
    Kundansvarig

    018-600 187

    elin.salemark@almaassistans.se

    Madeleine Lindberg
    Kundansvarig

    018-600 185

    madeleine.lindberg@almaassistans.se

    Elin Jutestål
    Kundansvarig

    070-514 81 00

    elin.jutestal@almaassistans.se

    Jönköping

    Anna Modigh
    Kundansvarig

    036-160 616

    anna.modigh@almaassistans.se

    Sandra Lundberg
    Kundansvarig

    036-160 604

    sandra.lundberg@almaassistans.se

    Dajana Capeljan
    Kundansvarig

    036-120 590

    dajana.capeljan@almaassistans.se

    Angelica Soylu
    Kundansvarig

    070-217 82 53

    angelica.soylu@almaassistans.se