Kontakta oss!
Här finns all kontaktinformation samlad

Våra kontor

Uppsala
Kungsängsvägen 29B, 753 23 Uppsala
Tel: 018-50 03 80 (Även växelnummer)

Jönköping
Kompanigatan 1, 553 05 Jönköping
Tel: 036-16 06 06

Svenljunga
Kindsvägen 16, 512 50 Svenljunga
Tel: 0325-62 56 00

Jourtelefon
Tel: 070-229 42 15
(Gäller endast för sjukanmälan mellan kl.16.00 -8.00 vardagar, helger samt röda dagar)

 

Mail (till samtliga kontoren)

info@almaassistans.se

Kontaktformulär

Uppsala

Sophia Halén

Administratör

018-600 186
sophia.halen@almaassistans.se

SImon

Simon Grabavac

Vd

018-500 780
simon@almaassistans.se

Linda

Linda Tomtlund

Vice vd

018-600 180
linda.tomtlund@almaassistans.se

Marie

Marie Hoffmann

Verksamhetschef

018-500 280
marie.hoffmann@almaassistans.se

Cecilia

Cecilia Jansson

Administratör/Kundansvarig

018-500 680
cecilia.jansson@almaassistans.se

Carina

Carina Forslund

Kundansvarig

018-600 185
carina.forslund@almaassistans.se

Åsa

Åsa Arkeklev

Löneadministratör

018-600 182
asa.arkeklev@almaassistans.se

Christina

Christina Schelén

Kundansvarig

018-600 183
christina.schelen@almaassistans.se

Anna Henriksson

Kundansvarig

018-600 184
anna.henriksson@almaassistans.se

Kristina

Kristina Källström

Kundansvarig

018-600 181
kristina.kallstrom@almaassistans.se

Elin

Elin Salemark

Kundansvarig

018-600 187
elin.salemark@almaassistans.se

Mikael

Mikael Andersson

LSS-rådgivare

076-177 5786
mikael.andersson@almaassistans.se


Jönköping och Svenljunga

helene

Heléne Karlsson

Kundansvarig

036-160 626
helene.karlsson@almaassistans.se

anna

Anna Modigh

Kundansvarig

036-160 616
anna.modigh@almaassistans.se