Kontakta oss!
Här finns all kontaktinformation samlad

Våra kontor

Uppsala
Kungsängsvägen 29B, 753 23 Uppsala
Tel: 018-50 03 80 (Även växelnummer)
Fax: 018-490 32 43

Jönköping
Kompanigatan 1, 553 05 Jönköping
Tel: 036-16 06 06

Göteborg
Stora Åvägen 21, 436 34 Göteborg
Tel: 018-50 03 80

Jourtelefon
Tel: 070-229 42 15
(Gäller endast för sjukanmälan vardagar kl 06-08, samt kl 16-21, helger och röda dagar är jouren öppen kl 06-21)
Behöver ni akut komma i kontakt med oss andra tider, kontakta någon i ledningen.

Almas Integritetspolicy

Mail (till samtliga kontoren)

info@almaassistans.se

Kontaktformulär

Uppsala

Simon Grabavac

VD

018-500 780
simon@almaassistans.se

Linda Tomtlund

Vice VD

018-600 180
linda.tomtlund@almaassistans.se

Heléne Karlsson

Verksamhetschef

036-160 626
helene.karlsson@almaassistans.se

Cecilia Jansson

Administratör/Kundansvarig

018-500 680
cecilia.jansson@almaassistans.se

Åsa Arkeklev

Löneadministratör

018-600 182
asa.arkeklev@almaassistans.se

Christina Schelén

Kundansvarig

018-600 183
christina.schelen@almaassistans.se

Anna Henriksson

Kundansvarig

018-600 184
anna.henriksson@almaassistans.se

Kristina Källström

Kundansvarig

018-600 181
kristina.kallstrom@almaassistans.se

Louise Martín

Kundansvarig

018-600 189
louise.martin@almaassistans.se

Elin Salemark

Kundansvarig

018-600 187
elin.salemark@almaassistans.se

Christina Petrescu

Kundansvarig

018-600 185
christina.petrescu@almaassistans.se

Sophia Halén

Administratör

018-600 186
sophia.halen@almaassistans.se


Jönköping

Sandra Lundberg

Bemanningsassistent

036-160 604
sandra.lundberg@almaassistans.se

Dajana Capeljan

Kundansvarig

036-120 590
dajana.capeljan@almaassistans.se

Anna Modigh

Kundansvarig

036-160 616
anna.modigh@almaassistans.se


Göteborg

Sonja Garcia

Kundansvarig

070-217 82 53
sonja.garcia@almaassistans.se